Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z prawem własności Łąsko Wielkie - Lista ofert

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

169 001 zł46,53 m² 3 632,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na parterze w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

169 000 zł46,52 m² 3 632,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe (46,52m2) na parterze w bloku mieszkalnym na w Łąsku Wielkim - gmina Koronowo Mieszkanie znajduje się na parterze bloku mieszkalnego w Łąsku Wielkim, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

169 000 zł47 m² 3 631,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

168 999 zł47 m² 3 632,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

169 000 zł47 m² 3 632,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na parterze w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij