Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Łąsko Wielkie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Ciężkowo

Ciężkowo(Łąsko Wielkie + 46 km)

1 349 000 zł81 722 m² 16,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 m²

Kompleksowe gospodarstwo rolne 8,1722 ha Ciężkowo, gmina Szubin To idealne miejsce zarówno do prowadzenia działalności rolniczej, jak i stworzenia rodzinnego azylu sprzyjającego spokojnemu życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz(Łąsko Wielkie + 28 km)

5 800 000 zł1 652 m² 3 510,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 981 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż | Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m , zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz(Łąsko Wielkie + 28 km)

9 000 000 zł1 060 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Oferta inwestycyjna - nieruchomość Z potencjałem rozbudo wy. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca budynek trzykondygnacyjny wraz z przestronną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Niewieścin

Niewieścin(Łąsko Wielkie + 28 km)

680 000 zł523 m² 1 300,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow.2,1302ha, z budynkiem murowanym o pow. 523m2 oraz halą blaszaną o pow.442m2. Budynek po dawnej gorzelni wymaga kapitalnego remontu. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rynarzewo

Rynarzewo(Łąsko Wielkie + 32 km)

349 000 zł359,10 m² 971,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż oferujemy ciekawą nieruchomość położoną bezpośrednio przy rynku w Rynarzewie to jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości, zapewniająca doskonałą widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Szosa Nakielska

Łochowo(Łąsko Wielkie + 24 km)

1 800 000 zł301,12 m² 5 977,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Centrum Łochowa - dochodowy obiekt handlowo-mieszkalny | gotowy biznes Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonującego, dochodowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Łąsko Wielkie + 28 km)

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Na sprzedaż: trzykondygnacyjny obiekt hotelowy z widokiem na rzekę - inwestycja z ogromnym potencjałem. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku o funkcji hotelowej, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żółkiewskiego

Człuchów(Łąsko Wielkie + 48 km)

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:802 m²

Lokal Obiekt Centrum Inwestycja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o powierzchni 802 m2 , budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 390m2 , zlokalizowana w ścisłym centrum Człuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szkolna

Sępólno Krajeńskie(Łąsko Wielkie + 23 km)

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 622, 624 o łącznej powierzchni 2163 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Ogrodowa

Debrzno(Łąsko Wielkie + 45 km)

110 000 zł107 m² 1 028,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:409 m²

NA sprzedaż budynek użytkowy ~ Szukasz idealnego miejsca do prowadzenia swojej działalności? ~ Istnieje możliwość rozbudowania nieruchomości. - metraż - 107 m2 - Powierzchnia gruntu - 409 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

400 000 zł25 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedanie posiadam Grunt o powierzchni ok 2.5ha na którym znajdują się Obora (Chlewnia) z poddaszem użytkowym 70x14 i przybudówki 2x 20x12, Magazyn ( trzy piętrowy) 18x10, Dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij